Uzbrojona działka z WZ, 20 min. od B-ku, przy S8

lokalizacja: Sikory-Piotrowięta

194 000 PLN

125 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uzbrojonej działki pod budowę domów jednorodzinnych w odległości niespełna 20 minut od granic Białegostoku w kierunku Warszawy, blisko S8.

W ofercie są dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 775 m2 każda, w tym jedna narożna, o wymiarach 25x31m, łącznie 1550 m2 i wymiarach 50x31m, z wydanymi warunkami zabudowy, uzbrojone w wodociąg i prąd. Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki.

Działki wydzielone z większej działki, pozostała część zostaje u właścicieli. Na ich działce widoczny na zdjęciach budynek gospodarczy w przyszłości do wyburzenia. Działka właścicieli zostanie wydzielona ogrodzeniem i roślinnością.

Obecnie cała działka jest ogrodzona, zamontowany został monitoring.

Właściciele, ceniący sobie komfort i spokój, kupili tę działkę około trzy lata temu po wielu miesiącach poszukiwań jako miejsce na budowę wymarzonego domu wyłącznie na ich potrzeby, z dala od gęstej zabudowy i z dobrym dojazdem zarówno do Białegostoku jak i Warszawy.

W przygotowanie działki do obecnego stanu właściciele zainwestowali wiele środków finansowych, czasu i własnej pracy. Kilka miesięcy temu z powodów osobistych zmuszeni byli zmienić plany i zrezygnowali na tym etapie z budowy domu dla siebie, decydując także na zmniejszenie działki na ich przyszłe potrzeby. Skutkiem tego powstaną 2 niezależne działki lub 1 większa do oddania w dobre sąsiedztwo.

W załączeniu pełna treść decyzji o warunkach zabudowy i planowany podział działki. Działka nr 37/2 obr. 10028 Sikory-Piotrowięta.

Zapraszam do obejrzenia działki na miejscu. W razie pytań proszę o kontakt.

Filip Tagil

Kontakt do opiekuna:

REcentrum Nieruchomości

Filip Tagil
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.