O nas


REcentrum to firma skupiająca agentów nieruchomości pomagających swoim klientom w sprzedaży, zakupie lub najmie mieszkania, domu, działki lub lokalu użytkowego.

Nazwa nawiązuje do angielskiego określenia “centrum nieruchomości” - Real Estate Center - stąd REcentrum. Firma powstała z myślą o kompleksowej obsłudze zarówno właścicieli, jak i poszukujących nieruchomości.

Zlecając nam zadanie sprzedaży, zakupu lub najmu domu, mieszkania czy lokalu nasi klienci mają pewność, że ich agenci zajmą się wszystkimi niezbędnymi sprawami, a oni zaoszczędzą swój czas i będą mieli poczucie bezpieczeństwa przy dokonywaniu transakcji.

To co nas wyróżnia w porównaniu z większością biur nieruchomości to fakt, że każdy nasz agent reprezentuje tylko jedną stronę transakcji - stronę swojego Klienta, nie pobiera wynagrodzenia od drugiej strony, dzięki czemu nasz Klient ma gwarancję, że jego agent dba o jego interesy w 100%, bez narażania się na konflikt interesów.

Działamy wyłącznie na zlecenie zdecydowanych Klientów, świadcząc usługę Premium w najszerszym zakresie. Czynności pośrednictwa zmierzające do sprzedaży, zakupu lub najmu nieruchomości obejmują wiele aspektów wymagających fachowej wiedzy i doświadczenia.

Wspieramy naszych Klientów w…
skutecznej sprzedaży domu, mieszkania, działki
bezpiecznym zakupie ich nowego miejsca na Ziemi
zarządzaniu wynajmem ich nieruchomości
znalezieniu atrakcyjnej lokaty kapitału
zabezpieczeniu ich interesów w umowach
procesie negocjacji warunków umowy kupna/sprzedaży
zarządzaniu wynajmem ich nieruchomości
rozwiązaniu problemów dotyczących nieruchomości


NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

 Reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji - Twoją stronę!

 Podpisując umowę pośrednictwa tylko z nami, docierasz do wszystkich pośredników w mieście - współpracujemy ze wszystkimi.

 Masz pełną kontrolę nad naszą pracą - uczestniczysz w ustalaniu strategii postępowania i na bieżąco informujemy Cię o naszych działaniach.

 Masz gwarancję, że zadbamy o Twoje interesy w umowach - przygotowujemy, analizujemy, negocjujemy zapisy z drugą stroną transakcji.
 Zlecone czynności przeprowadzamy w najszerszym możliwym zakresie - wykorzystujemy wszystkie sprawdzone metody.

 Przy sprzedaży przeprowadzamy płatne kampanie na liczących się portalach ogłoszeniowych i na Facebook’u.

 Aktywnie uczestniczymy w negocjacjach warunków transakcji - uzyskamy najlepszą możliwą, satysfakcjonującą Cię cenę.

 Oszczędzasz swój cenny czas!

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.