JEŚLI SZUKASZ WYMARZONEGO MIESZKANIA, DOMU LUB DZIAŁKI POD JEGO BUDOWĘ TO DOBRZE TRAFIŁAŚ/TRAFIŁEŚ!


Zajmujemy się poszukiwaniem odpowiednich nieruchomości. Prowadzimy proces zakupu od identyfikacji potrzeb i możliwości, po przekazanie kluczy.

Dzięki współpracy z nami wielu naszych Klientów zaoszczędziło swój czas. Zagwarantowaliśmy bezpieczeństwo transakcji, zawalczyliśmy o korzystne warunki zakupu, w tym niższą cenę.

Byliśmy dla nich wsparciem na każdym etapie zakupu. Tobie również możemy pomóc.
 
NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

 IDENTYFIKACJA POTRZEB I MOŻLIWOŚCI


Znalezienie nowego miejsca na Ziemi nie jest łatwe. Często nie wiemy jak dokładnie ma ono wyglądać. Doskonale to rozumiemy. Dlatego naszym pierwszym zadaniem będzie pomóc Ci zidentyfikować Twoje potrzeby i sprawdzić Twoje możliwości. Zadamy Ci wiele pytań, a odpowiedzi na nie przybliżą nas do ustalenia celu poszukiwań. Z czasem, po prezentacjach kolejnych ofert i wspólnych przemyśleniach będziesz już pewny czego poszukujesz. Dzięki temu dokonasz dobrego zakupu. Jeśli finansowanie zakupu planujesz wesprzeć kredytem hipotecznym, zaprosimy do współpracy doświadczonych doradców, którzy po analizie Twojej sytuacji przedstawi Ci możliwości z jakich będziesz mógł skorzystać.

 OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zakup nieruchomości to wiele godzin przeglądania ofert, wiele połączeń telefonicznych z pośrednikami reprezentującymi sprzedających, wiele spotkań, prezentacji i rozmów z właścicielami. Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest cenny, dlatego wyręczymy Cię w tym wszystkim, byś mógł zająć się swoimi sprawami zawodowymi i osobistymi.

By zaoszczędzić Twój czas na starcie otrzymasz od nas zestawie wszystkich aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości, które spełniają Twoje kryteria. Nie musisz już przeglądać portali ogłoszeniowych. Następnie zaprezentujemy wybrane przez Ciebie propozycje w dogodnych dla Ciebie terminach. W kolejnym kroku będziemy przedstawiać Ci nowo pojawiające się oferty, aż Zajmiemy się w pełnym zakresie obsługą procesu zakupu tj. współpracą w razie potrzeby z doradcą kredytowym, z przedstawicielem strony sprzedającej, notariuszem. Zajmiemy się przygotowaniem wszystkich dokumentów, a po zakupie wyręczymy Cię w przepisaniu umów na dostawę mediów i zgłoszeniu zakupu do niezbędnych instytucji.

 KORZYSTNE WARUNKI UMOWY, NIŻSZA CENA

Gdy już znajdziesz wymarzoną nieruchomość musisz ustalić warunki zakupu i potrafić porozumieć się ze sprzedającym. Trzeba ustalić przede wszystkim termin podpisania u notariusza umowy sprzedaży, termin przekazania kluczy, wyposażenie jakie pozostanie, wysokość i termin wpłaty zadatku bądź zaliczki oraz warunki ewentualnego zwrotu wpłaconych środków. A na zakończenie oczywiście cenę.

Nie przejmuj się, jesteśmy po to by Ci w tym pomóc. Prowadząc negocjacje czujemy się jak ryba w wodzie. Przygotujemy Cię do spotkania ze sprzedającym. Poprowadzimy negocjacje byś czuł się komfortowo. Ty jesteś dla nas najważniejszy. Tylko Ty jesteś naszym Klientem. Tylko Ciebie reprezentujemy. Dlatego wykorzystamy całą naszą wiedzę i doświadczenie, żeby uzyskać jak najlepsze dla Ciebie warunki transakcji, przede wszystkim jak najniższą cenę.

 BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości to niezbędny i bardzo istotny element każdej transakcji – to gwarancja sukcesu i zabezpieczenia Twojego majątku. Nasi specjaliści zweryfikują dokumentację związaną z wybraną nieruchomością. Nasz radca prawny przygotuje lub zweryfikuje umowę przedwstępną i zadba o zabezpieczenie Twoich praw.

 WSPARCIE W PODJĘCIU DECYZJI

Zakup mieszkania, domu czy działki to duże emocje związane z podejmowaniem tak ważnej decyzji i obawy o bezpieczną transakcję. Gdy na rynku pojawi się to czego szukasz będziesz zmuszony podejmować szybką decyzję. Ale nie martw się. My jesteśmy po to by ta decyzja, którą podejmiesz nie tylko była szybka, ale też przemyślana i bezpieczna.


Chcesz kupić nieruchomość?

O współpracy z nami nie musisz decydować natychmiast.
Zadzwoń bądź napisz do nas kiedy mamy do Ciebie zadzwonić lub czego poszukujesz.
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, zapraszamy.

Zadzwoń
+48 784 254 055

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.